Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 


Acte normative

• Procedură cu privire la asigurarea condițiilor de egalizare a șanselor pentru elevii cu deficiențe de vedere/deficiențe de auz/tulburare de spectru autist/tulburări specifice de învățare care susțin examenele naționale: evaluarea națională pentru absolvenții clasei a VlII-a și examenul național de bacalaureat - sesiunea 2020 - Click pentru detalii

• Ordin privind organizarea și desfășurarea Evaluării Naționale pentru absolvenții clasei a Vlll-a în anul școlar 2019-2020 - Click pentru detalii

• Ordinul nr. 4.267/841/2020 pentru stabilirea unor măsuri de prevenire şi combatere a îmbolnăvirilor cu SARS-CoV-2 în unităţile/instituţiile de învăţământ, instituţiile publice şi toate structurile aflate în subordonarea sau coordonarea Ministerului Educaţiei şi Cercetării - Click pentru detalii

• Ordinul nr. 4266/840/2020 pentru punerea în aplicare a măsurilor privind sistemul de învăţământ în contextul instituirii stării de alertă pe teritoriul României - Click pentru detalii

• Ordin de modificare și completare a OMEN nr. 4916/2019 privind organizarea și desfășurarea Evaluării Naționale pentru absolvenții clasei a VUI-a în anul școlar 2019-2020 - Click pentru detalii

• Ordin privind aprobarea programelor pentru Evaluarea Națională pentru absolvenții clasei a VIII-a și pentru probele scrise ale examenului de bacalaureat național, în anul școlar 2019 - 2020 - Click pentru detalii

• Examenul de Bacalaureat Național, 2020 - Programe pentru susținerea probelor scrise - Click pentru detalii

• Programe pentru Evaluarea Națională pentru absolvenții clasei a VIII-a - Anul școlar 2019-2020 - Click pentru detalii

• ORDIN - privind organizarea şi desfăşurarea admiterii în învăţământul liceal de stat pentru anul şcolar 2018-2019 -> Click pentru detalii

• Sesizari nereguli examene nationale 2018 -> Click pentru detalii

• Acte normative cu caracter general și specific ->Click pentru detalii